
Лампа филаментная Xiaomi Yeelight Smart Filament Bulb E27 YLDP12YL (YLDP1201EU)
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа филаментная Xiaomi Yeelight Smart Filament Bulb E27 YLDP12YL (YLDP1201EU)
Лампа-филаментная Yeelight Smart Filament Bulb E27 YLDP12YL (YLDP1201EU) може працювати в екосистемах MiHome і Apple HomeKit, роблячи можливим управління з допомогою голосових команд через будь-якого зручного голосового помічника, а також створення різних сценаріїв взаємодії з іншими пристроями.В розумну лампочку Yeelight вбудований Wi-Fi-модуль "розумного будинку", за допомогою якого її можна включити в домашню мережу, змінюючи різні налаштування за допомогою програми на смартфоні.
Оптимальна яскравість
Yeelight Smart Filament Bulb забезпечує максимальний світловий потік в 700 люмен і підтримує програмну регулювання яскравості від 5% до 100%. Для комфортного заняття домашніми справами її можна встановити на максимумі, трохи прикрутити для перегляду телевізора або знизити до мінімуму, використовуючи лампу як ненав'язливий нічник.
Частина розумного будинку
Лампа сумісна з системами розумного будинку Mi Home і Apple HomeKit, що дозволяє створювати сценарії взаємодії з іншими smart-пристроями. Наприклад, світло в приміщенні буде включатися при фіксації руху камерою або спрацьовуванні інших датчиків. А вбудований модуль Wi-Fi робить її самостійним пристроєм, працюючим без шлюзів і концентраторів.
Включення за графіками
Yeelight Smart Filament Bulb здатна включатися не тільки по сигналу від інших елементів розумного будинку, але і по запрограмованим вами графіками. Автоматичне освітлення в будинку згодиться на час подорожей та відпусток, адже темні вікна вечорами є сигналом для зловмисників, що всі господарі поїхали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 100 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 92 грн. + 1% |
| Комплектація | Лампочка, Інструкція, Гарантійний талон |
| Потужність | 6 |
| Особливості | Тип керування: безпосередньо зі смартфона Протоколи: Wi-Fi Ретро дизайн Регульована яскравість Високоефективний елемент розжарювання |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Тип розсіювача (скла): | Прозорий |
| Форма лампи: | Грушеподібна |
| Колір світіння | Тепле світло |
| Еквівалент лампи розжарювання: | ~50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



