Настільна смарт лампа Xiaomi Yeelight Serene Eye-Friendly Desk Lamp Pro (YLTD04YL) (TD043Y0EU)
Відчуйте природність денного світла
Serene Pro використовує передову технологію SunLike, створюючи світ, дуже схожий на природний денне світло, який обмежує кількість шкідливого синього світла і захищає очі. Запатентована технологія створює гнучку настільну лампу для будь-якої висоти. Функція інтелектуального таймера настільної лампи м'яко нагадує дитині зробити перерву, щоб запобігти пошкодження очей.
Стильний дизайн
Спектр, близький до природного сонячного світла
Розумний індикатор нагадує зробити перерву
Інноваційна лампа з широким спектром можливостей
Майстри інноваційних технологій з Китаю - Xiaomi створили першу у світі "розумну" настільну лампу, яка в прямому сенсі піклується про здоров'я очей користувача - модель носить назву Yeelight Smart Eye Protection Lamp Pro. Yeelight - це під-бренд компанії, і саме під їх ім'ям випущено даний пристрій. Така лампа підійде як дорослим, так і дітям, і буде безпечна для тривалої роботи в її променях. До того ж, безпечне освітлення помітно зменшить втому очей, а значить, знизить ризик виникнення головних болів.
Цінний екземпляр
Головне, що відрізняє Smart Eye від усіх інших ламп і робить її цінним екземпляром - це унікальна вбудована технологія SunLike. Принцип роботи такої системи відображено в самій назві: вся справа в тому, що в лампі встановлені світлодіоди фіолетового кольору - саме вони потрібні для того, щоб оберігати очі від дії променів синьої частини спектра. Більш того, світ цих діодів в максимально можливій мірі схожий з цим світлом від Сонця - це дуже добре знижує навантаження, до якої схильні очі навіть при короткостроковому використанні штучного освітлення.
Стильний дизайн
Незмінно стильний дизайн виробників відрізняється сучасністю і мінімалізмом. Така красива лампа без праці гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого типу. Після безпосередньої установки на робочому столі, можна індивідуально і відрегулювати висоту та кут нахилу, а крім того - сама лампа крутиться на 360 градусів. Yeelight Smart Eye Protection Lamp Pro має круглу основу діаметром 20 см, її максимальна висота - 50 см, а розмір верхній частині разом з освітлювальним елементом становить 33 див. Якісний металевий корпус має додаткове гіпоалергенні покриття, тому безпечний для дітей будь-якого віку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3200 г |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Настільна лампа, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Розумні |
| Регулювання яскравості | 5%-100% |
| Стандарт пиловологозахисту | Без захисту від води, захист від осідання пилу/ комах |
| Тип використовуваної лампи: | Вбудовані світлодіоди Світлодіодна (LED) |
| Форма лампи | Циліндр |
| Колірна температура, Кельвін | 4000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴




