Насадка для зубної щітки Mijia Electric Toothbrush Mini (DDYST02SKS) White 3 шт
Крепление щетинок без содержания металла Новая технология изготовления щетинок позволяет производить щетинки без применения металлических элементов, скрепляя их с насадкой путем горячего сплавления. В отличие от обычных насадок они не сталкиваются с проблемами загрязнения и ржавчины металлических пластинок, что делает щетки более безопасными и гигиеничными. Щетинки от компании DuPont Щетинки линейки StaClean 0.152 мм прошли сертификацию агентства FDA (американское Управление по санитарному надзору за качеством пищевых продуктов и медикаментов). Насадки поставляються в гігієнічній вакуумній упаковці. Об'ємна 3D-насадка Об'ємна 3D-форма насадки краще прилягає до лінії зубів, глибоко очищаючи їх поверхню і проміжки між ними. Турбота про яснах Кінці щетинок округлені, щоб не пошкодити ясна і зубну емаль. Всі насадки для зубної щітки Mijia Electric Toothbrush Mini, проходять обов'язкову сертифікацію в США FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів). Кожна головка зубної щітки проходить УФ-стерилізаційну обробку, щоб очистити її від всіляких шкідливих мікроорганізмів, а вакуумна асептична упаковка, збереже насадку чистоти і стерильності при транспортуванні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Насадка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.008 кг |
| Габарити | 8.5x2.48x2.48 см |
| Додатково | Спеціальна техніка встановлення щетинок підвищеної щільності, кожна щетинка зашліфована для максимально дбайливого впливу на зубну емаль і ясна, Ультрафіолетова стерилізаційна обробка головки щітки |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Насадки — 3 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для дорослих |
| Насадки | Для щоденного чищення |
| Сумісність | Mi Home (Mijia) Electric Toothbrush Mini 3 in 1 |
| Тип | Зубна щітка |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






