Термометр Xiaomi Electronic Thermometer замінить застарілі та небезпечні ртутні термометри, до того ж, він довговічний і більш функціональний. Великі цифри показників буде добре видно навіть людям зі слабким зором. Термометр виготовлений з використанням матеріалів, які широко застосовуються при виготовленні медичних приладів, він успішно пройшов суворі тести на безпеку експлуатації. - Точний - Зручний - Простий у використанні - Продуманий до дрібниць Корпус термометра виготовлений з силікону і пластика, а також оброблений захисним покриттям для безпечного контакту з вологою. Таким образом, пользоваться прибором можно любым удобным способом. - В полости рта. Одно касание и никаких раздражений. - Традиционным способом. Под рукой расположить градусник нужно под углом 30 – 45˚ относительно уровня горизонта. Чтобы узнать температуру тела нужно сделать всего 3 действия: - Включить, нажав кнопку и дождаться сигнала готовности устройства к работе. - Установить термометр под руку или в другое удобное место. - Дождаться и получить результат измерений У точності температурних значень сумніватися не доводиться — рівень можливої похибки — всього 0.1. Вимірюваний діапазон приладу: 35-39 градусів. Показання виводяться на екран з підсвічуванням. Великі цифри, доступні для людей зі слабким зором. Довжина Xiaomi Electronic Thermometer складає 18.8 див. Ретельно продумані деталі Датчик. Має захист з нержавіючої сталі. Батарейка. Змінюється в два рухи. Встановити її неправильно неможливо. Екран. Надійно захищений від пошкоджень. В режимі очікування може знаходитися до 5 місяців. Працює термометр від батарейки, яка розташовується у верхній частині корпусу, встановити її дуже просто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип термометра | Електронний (цифровий) |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0,011кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 92 грн. + 1% |
| Комплектація | Електронний термометр Xiaomi, Чохол, гарантійний талон |
| Матеріал | пластик, силікон |
| Живлення | 1 х батарейка CR1220 (3 В) *входить до комплекту |
| Розмір (") | 13,3*2,1*0,8 см |
| Спосіб застосування | Контактні |
| Тип | Електронний |
| Точність вимірювання | + / - 0.1 °C (35 - 39 °C); + / - 0.2 °C (32 - 34,9 °C / 39 - 42 °C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





