Підлогові смарт ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 XMTZC05HM
Mi Body Composition Scale 2 – це наступне покоління просунутих ваг від компанії Xiaomi з можливістю відстеження цілого комплексу параметрів.
Унікальні ваги Mi Body Composition Scale 2 вимірюють вагу тіла з точністю до 50 г і відображають дані в зручних для сприйняття одиницях (кг, фунти). Висока точність вимірів досягається завдяки використанню вдосконаленого G-образного датчика і професійної технології биоимпендансного аналізу. Mi Body Composition стане прекрасним помічником для тих, хто прагне до ідеальної форми, здорового тіла та гарного самопочуття.
Для того, щоб зважитися досить просто встати на них босоніж. Ваги включаться автоматично і проведуть всі необхідні виміри. Якщо пристрій підключено по Bluetooth до телефону або планшета, то всі дані автоматично завантажуються в додаток, якщо немає – то інформація буде завантажено при наступному підключенні. Що особливо зручно, після зважування вам також не потрібно нічого вимикати, девайс вимкнеться через кілька секунд після того, як ви зійдете з платформи.
За одне зважування ваги вимірюють 13 важливих показників, серед яких маса тіла, вміст білка, рівень метаболізму, ІМТ, вміст жиру, води, кісткову масу, кількість висцелярного жиру та ін. Оцінка всіх показників дозволить вам об'єктивно оцінити стан вашого організму і поліпшити його, якщо це потрібно. Смарт ваги Mi Body Composition використовують високоточний G-подібний датчик і метод розширеного биоимпедансного аналізу (BIA) для визначення складу тіла людини. Вони можуть вимірювати вагу з точністю до 50 грам, допомагаючи стежити за найменшими змінами форми.
Вага
Індекс маси тіла
Кількість жиру
Вміст води
М'язову масу
Вісцеральний жир (смалець в органах)
Вміст білка
Кісткову масу
Базальний метаболізм
Вік тіла
Ідеальну масу
Форму тіла
Загальну оцінку здоров'я
Для вимірювання балансуючого зусилля достатньо встати на ваги однією ногою і закрити очі. Ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 швидко визначають значення, яке показує, як легко ви підтримуєте рівновагу і наскільки повністю контролюєте своє тіло. Чим вище цей показник, тим менше ймовірність травмуватися під час тренування.
Підтримка до 16 користувачів
Розумні ваги Mi Body Composition Scale 2 дізнаються до 16 користувачів і зберігають дані вимірювань. В гостьовому режимі ваги виробляють вимірювання без збереження результату.
Смарт ваги Mi Body Composition Scale 2 синхронізують всі зібрані дані з фірмовим безкоштовним додатком Mi Fit. Воно зберігає всю статистику, наочно показує всі зміни вашого фізичного стану, а також допомагає скласти персональну програму тренувань з урахуванням тих результатів, яких ви хочете досягти. Синхронізуйте ваги зі смартфоном за допомогою модуля Bluetooth 4.0 і скористайтеся всіма можливостями програми Mi Fit. После подключения весы автоматически передают актуальные параметры на смартфон, благодаря чему вы можете в приложении следить за тенденциями изменения массы тела. Приложение позволит подобрать курс упражнений для снижения веса, набора мышечной массы или для решения другой важной для вас проблемы.
Весы Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 заключены в тонкий элегантный корпус со скругленными краями. Увеличенная площадь и противоскользкая текстура поверхности позволяют удобно расположиться для взвешивания и обеспечивают высокую точность измерения. Четыре электродные пластины на поверхности измеряют параметры тела с помощью технологии с использованием переменного тока, чтобы предоставить вам полную актуальную информацию о состоянии вашего организма.
Прихований LED дисплей в сплячому режимі зовсім непомітний. Але як тільки ви встанете на ваги, дисплей загориться приємним м'яким світлом і великими зручними для сприйняття цифрами відобразить результат зважування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагностика | М'язової маси, кісткової маси, розподіляє індекс маси тіла, Рівень метаболізму, Вісцерального жиру, Жирової тканини, Рідини |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові функції | Вік тіла, Ідеальна вага, Тілобудування, Оцінка здоров'я |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість користувачів (функція пам'яті): | 16 |
| Комплектація | Підлогові ваги, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал | Загартоване скло, пластик |
| Призначення | Діагностичні |
| Функції | Smart-керування, Автовимикання, Автовимкнення |
| Ціна поділки | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴



