Акумулятор LP LiFePO4 Battery HVM 256 V 100 Ah (25600 Wh) BMS 125А AB Lrack white
Високовольтні акумуляторні батареї LP LiFePO4 Battery HV — це сучасний і ефективний спосіб зберігання енергії
Високовольтні акумулятори — це пристрої, здатні зберігати та віддавати великі обсяги енергії за високої напруги. Ця характеристика робить їх ідеальними для застосування в стаціонарних системах зберігання енергії та промислових комплексах, а також у транспортних засобах.
Основними перевагами високовольтних батарей є:
Висока щільність енергії. Проти олив'яно-кислотних акумуляторів високовольтні батареї мають вищу щільність енергії, що означає, що за того ж розміру та ваги можна зберігати більше енергії;
Висока ефективність перетворення. Ефективність перетворення енергії у високовольтних батарей вище, ніж у низьковольтних батарей, що зменшує втрати енергії під час використання;
Чудова масштабованість. У системі високовольтних акумуляторів ємність накопичувача енергії можна легко збільшити або зменшити за потреби.
Номінальна напруга у високовольтних акумуляторних батареях перевищує 75 В зазвичай від 300 до 1000 В. Що зменшує втрати енергії під час використання.
У лінійці високовольтних акумуляторних батарей LP можна знайти й купити в Україні акумулятори різної ємності та вольтажу, виготовлені за технологією LiFePO4.
Основними перевагами серії LP LiFePO4 Battery HV є:
Високий стандарти безпеки. Завдяки тривалому терміну експлуатації 7000 циклів цей акумулятор вирізняється надійністю й довговічністю;
Екологічність. Батареї літій-залізо-фосфатні (LiFePO4), являють безпечнішу й екологічну альтернативу традиційним хімічним акумуляторам;
Широкий температурний діапазон. Цей акумулятор підходить для різних кліматичних умов і ефективно працює в діапазоні температур від 0 до 40 °C.
Інтелектуальне керування батареями. Вбудована інтелектуальна система керування батареями (BMS) гарантує безпеку та оптимізує продуктивність;
Інтерактивний моніторинг. Батарея, обладнана сенсорним РК-екраном і світлодіодними індикаторами, які відбивають параметри в режимі реального часу, розширюючи можливості взаємодії з користувачем.
Універсальні високовольтні акумулятори LiFePO4 використовують:
Для побутових потреб. У приватних будинках, на дачах, у таунхаузах і котеджах;
Для бізнесу. У банках, магазинах, кафе, салонах краси, приватних лікарських кабінетах, а також на невеликих виробничих ділянках або в офісі;
Для інфраструктурних об'єктів. У школах, дитячих садках та ін.
Високовольтні батареї для систем резервного живлення, де застосовують?
Загалом ефективність і безпека використання високовольтних батарей доведена їхньою роботою на електротранспорті.
Також стрімко розширюється використання HV батарей та в інших сферах:
Зберігання відновлюваної енергії виробленої від сонячних панелей або вітрових станцій;
Системи резервного живлення для критичної інфраструктури. Наприклад, у медичних установах. Система встановлюється стаціонарно і, у разі вимкнення електроенергії, автоматично переходить у режим роботи від акумулятора. Це життєво важливо у випадках, коли йде операція або пацієнт під'єднаний до ІВЛ. Заряду одного акумуляторного блока вистачить для автономної роботи всієї лікарні та завершення всіх важливих процедур до моменту перемикання на інші джерела резервного живлення;
Автономні системи живлення для віддалених або віддалених населених пунктів;
Системи резервного живлення в промислових комплексах;
Як індивідуальні системи регулювання мережі.
На офіційному сайті LogicPower Ви можете купити в Україні високовольтний акумулятор, ціна безпосередньо від виробника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 256 В |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Т11 |
| Струм заряду | 125 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 290 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 489 ₴

