BMS плата LiFePO4 60V 20S Dis 20A Ch 10A
Система керування й балансування BMS LiFePO4 60 V 20S 10 A Симетрія забезпечує індивідуальний контроль напруги та опору кожного елемента акумулятора, розподіляє струми між складовими акумуляторної батареї під час зарядного процесу, контролює струм розряду, визначає втрату ємності від дисбалансу, гарантує безпечне під'єднання/вимкнення навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 60 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 10 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.19 кг |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 73 V |
| Вага (кг) | 0,19 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | BMS плата, інструкція, гарантійний талон. |
| Нижній поріг напруги | 50 V |
| Номінальну напругу | 60 V |
| Число каналів | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴


