Аккумулятор LP LiFePO4 Battery HVM 358,4V 100Ah (35840 Wh) BMS 125А AB Lrack black
Високовольтні акумуляторні батареї LP LiFePO4 Battery HV це сучасний та ефективний спосіб зберігання енергії
Високовольтні акумулятори – це пристрої, здатні зберігати та віддавати великі обсяги енергії за високої напруги. Ця характеристика робить їх ідеальними для застосування у стаціонарних системах зберігання енергії та промислових комплексах, а також у транспортних засобах.
Основними перевагами високовольтних батарей є:
Висока густина енергії. У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами високовольтні батареї мають більш високу щільність енергії, що означає, що при тому ж розмірі та вазі можна зберігати більше енергії;
Висока ефективність перетворення. Ефективність перетворення енергії у високовольтних батарей вища, ніж у низьковольтних батарей, що зменшує втрати енергії під час використання;
Відмінна масштабованість. У системі високовольтних акумуляторів ємність накопичувача енергії можна легко збільшити або зменшити за необхідності.
Номінальна напруга у високовольтних акумуляторних батареях перевищує 75 В зазвичай від 300 до 1000 В. Що зменшує втрати енергії під час використання.
У лінійці високовольтних акумуляторних батарей LP можна знайти та купити в Україні акумулятори різної ємності та вольтажу, виготовлені за технологією LiFePO4.
Основними перевагами серії LP LiFePO4 Battery HV є:
Високі стандарти безпеки. Завдяки тривалому терміну служби 7000 циклів цей акумулятор відрізняється надійністю та довговічністю;
Екологічність. Батареї літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) представляють більш безпечну та екологічну альтернативу традиційним хімічним акумуляторам;
Широкий діапазон температур. Цей акумулятор підходить для різних кліматичних умов та ефективно працює у діапазоні температур від 0 до 40°C.
Інтелектуальне керування батареями. Вбудована інтелектуальна система управління батареями (BMS) забезпечує безпеку та оптимізує продуктивність;
Інтерактивний моніторинг Батарея оснащена сенсорним РК-екраном та світлодіодними індикаторами, які відображають параметри в режимі реального часу, розширюючи можливості взаємодії з користувачем.
Універсальні високовольтні акумулятори LiFePO4 використовують:
Для побутових потреб. У приватних будинках, на дачах, у таунхаусах та котеджах;
Для бізнесу. у банках, магазинах, кафе, салонах краси, приватних лікарських кабінетах, а також на невеликих виробничих ділянках або в офісі;
Інфраструктурні об'єкти. У школах, дитячих садках та ін.
Високовольтні батареї для систем резервного живлення де застосовують?
Загалом ефективність та безпека використання високовольтних батарей доведено їхньою роботою на електротранспорті.
Також, швидко розширюється використання HV батарей і в інших сферах:
Зберігання відновлюваної енергії, що виробляється від сонячних панелей або вітрових станцій;
Системи резервного харчування критичної інфраструктури. Наприклад, у медичних закладах. Система встановлюється стаціонарно і при відключенні електроенергії автоматично переходить у режим роботи від акумулятора. Це життєво важливо у випадках, коли йде операція або пацієнт підключений до ШВЛ. Заряду одного акумуляторного блоку вистачить для автономної роботи всієї лікарні та завершення всіх важливих процедур до моменту перемикання на інші джерела резервного живлення;
Автономні системи живлення для віддалених чи віддалених населених пунктів;
Системи резервного харчування у промислових комплексах;
Як індивідуальні системи регулювання мережі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 358.4 В |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Т11 |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Акумулятор, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 645 ₴


