Автоматичний запобіжник CNC YCZF6 1P+N 63A
Захист від перенапруги та недонапруги, 1P+N, 63 А, 230 В, з автоматичним відновленням
Характеристики:
Захист від перенапруги та недонапруги з автоматичним відновленням використовується для захисту електричного обладнання від перенапруги або недонапруги.
Автоматичний захист від коливань напруги підходить для ланцюгів змінного струму 230 В з номінальним робочим струмом не більше 63 А.
Коли в ланцюзі виникають проблеми з перенапругою або недонапругою, захисний пристрій швидко і безпечно розриває ланцюг, а коли напруга в ланцюзі повертається до нормального рівня, він автоматично вмикає живлення.
Компактна конструкція, надійна робота, проста установка на DIN-рейку.
Зі світлодіодними індикаторами живлення та функції захисту (червоний, зелений).
В основному використовується в побутових розподільних коробках або інших розподільних лініях, що потребують захисту.
Основні функції:
1. Захист від перенапруги.
2. Захист від недонапруги.
3. Автоматичне відновлення.
Примітка: Нахил поверхні установки не може перевищувати 5°.
Технічні характеристики:
Номінальна напруга: 230 В змінного струму.
Струм: 63 А.
Частота: 50/60 Гц.
Робоче значення відключення при перенапрузі: 270 В змінного струму ±5 В.
Робоче значення відключення при недонапрузі: 170 В змінного струму ±5 В.
Значення відновлення при перенапрузі: 255 В змінного струму ±5 В.
Значення відновлення при недонапрузі: 185 В змінного струму ±5 В.
Час відгуку: < /= 1 с.
Час відновлення: < /=60 с.
Полюси: 1P+N.
Споживання енергії: < 2 Вт.
Електричний ресурс: > 50000 разів.
Встановлення: на DIN-рейку (35 мм).
Робоча температура: від -35 °C до +70 °C.
Відносна вологість (при 40°C): <50%.
Колір: білий.
Розмір: 36.5x78.7x66.5 мм.
Розмір в упаковці: 80x65x40 мм.
Вага в упаковці: 142 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.142 кг |
| Номінальний струм | 63 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автоматичний запобіжник, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -35 |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Частота тока | 60 Гц |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

