Кулер до корпусу ARCTIC P9 PWM PST
Потужне охолодження
P9 PWM PST - це потужний 92-мм вентилятор зі швидкістю обертання від 200 до 3000 об/хв. Вентилятор забезпечує статичний тиск 3,12 мм рт. ст. і створює потік повітря до 38,83 куб. м/хв. Він забезпечує точне керування швидкістю обертання за допомогою широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) і є надзвичайно ефективним при струмі 0,12 А. Крім того, він має режим 0 дБ для безшумної роботи на холостому ходу.
Оптимізовано для високого статичного тиску
P9 PWM PST забезпечує сфокусований потік повітря та гарантує хороший повітрообмін навіть за особливо високого статичного тиску. Тому вентилятор P9 PWM PST особливо підходить для використання на радіаторах, радіаторах, отворах і фільтрах.
Режим 0 дБ - нульові оберти
Швидкість обертання вентилятора можна зменшити до нуля за допомогою ШІМ. Це забезпечує безшумну роботу на холостому ходу і в той же час гарантує максимальну продуктивність, коли це необхідно. Це дозволяє P9 PWM PST бути надзвичайно гнучким у регулюванні швидкості, щоб оптимально регулювати потік повітря в кожному конкретному випадку.
Практично безшумна робота завдяки гідродинамічному підшипнику
Як особливість, P9 PWM PST оснащений перевіреним гідродинамічним підшипником ARCTIC. Це забезпечує практично безшумну роботу на всіх швидкостях. Хоча ці підшипники мають тенденцію до зношування, ARCTIC не йде на компроміс з довговічністю і пропонує 6-річну гарантію.
Від 200 до 3000 об/хв Регулювання за допомогою ШІМ
Завдяки широкому діапазону швидкостей та інноваційній технології спільного використання ШІМ (PST) швидкість обертання вентилятора P9 PWM PST може регулюватися синхронно з іншими вентиляторами. Вентилятори PST від ARCTIC оснащені власним вбудованим рішенням для послідовного з'єднання і, крім штекерного роз'єму, мають ще одне гніздо, до якого можна послідовно підключити додатковий вентилятор або до чотирьох інших вентиляторів PST.
Характеристики:
Швидкість вентилятора: 200 - 3000 об/хв.
Повітряний потік: 38.83 cfm | 65.97 m3/h.
Статичний тиск: 3.12 mmH2O.
Робоча температура: 0 - 40°C.
Підключення: 4-Pin Fan Plug + 4-Pin Socket.
Підшипник вентилятора: Гідродинамічний підшипник.
Типова напруга: 12V DC.
Пускова напруга: 5V.
Струм: 0.12.
Довжина кабелю: 400 мм + 80-мм кабель для ланцюжкового підключення.
Розмір: 92x92x25 мм.
Вага: 106 г.
Розмір в упаковці: 96x96x27 мм.
Вага в упаковці: 125 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В, 5В |
| Сила струму | 0 А |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 106 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кулер, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴

