Акумулятор для ноутбуків DELL Latitude E5280 (D4CMT) 11.4V 4254mAh (original)
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї.
Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Назва: Акумулятор для ноутбуків DELL Latitude E5280 (3DDDG) 11.4V 3500mAh (original).
Ємність: 3500mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 200x100x5мм.
Вага: 208 г.
Розміри в упаковці: 230x130x25мм.
Вага в упаковці: 267 г.
Виробник: DELL.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
00JWGP.
83XPC.
93FTF.
3DDDG.
Сумісний з:
Dell Latitude E5280.
Dell Latitude E5480.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴

