
Інвертор гібридний однофазний LP HSI 3500 (24V 3500VA)
18 612 ₴
- В наявності
- Код: 31488
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інвертор гібридний однофазний LP HSI 3500 (24V 3500VA)
Гібридне джерело безперебійного живлення (ІБП) з правильною синусоїдою — комплексний пристрій, спроєктований для забезпечення надійного й безперебійного електроживлення різної техніки в разі вимкнення основного джерела енергії.
ДБЖ можна використовувати як інвертор, сонячний зарядний пристрій, який може заряджати акумулятори сонячною енергією, а також для заряджання АКБ від мережі.
Гібридні джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою мають весь необхідний набір функцій для забезпечення резервного живлення електричної енергії приватного будинку, квартири офісу, складу та інших об'єктів.
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
в комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
може працювати без під'єднання акумуляторів. Електрообладнання живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний із правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
Сонячні панелі;
Мережа;
Акумуляторні батареї.
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою сумісне з різними типами акумуляторних батарей:
Свинцево-кислотні батареї (AGM, AGM MG);
Гелеві батареї (Gel Batteries);
Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4).
Купити гібридний ДБЖ із правильною синусоїдою: де застосовується?
домашні сонячні електростанції;
системи резервного живлення котлів опалення, автономного водопостачання тощо;
для безперебійного живлення потужних комп'ютерів і серверних станцій;
для автономного електроживлення побутової техніки (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер, повітряний компресор) та іншої техніки з імпульсними блоками живлення.
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою і MPPT контролером — переваги використання:
у разі затінення частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
розумна конструкція зарядного пристрою для оптимізації роботи акумулятора;
функція холодного запуску.
Гібридний ДБЖ із правильною синусоїдою обладнаний комплексним електронним захистом, яке гарантує безпеку та стабільність роботи системи в різних умовах:
Захист від перевантаження. Ця функція виявляє й запобігає перевищенню номінальної потужності або струму, споживаного під'єднаними пристроями. Коли навантаження на систему стає занадто високим, захист від перевантаження автоматично вимикає вихідне електроживлення, щоб запобігти пошкодженню системи та під'єднаних пристроїв.
Захист від короткого замикання запобігає пошкодженню системи в разі короткого замикання на виході. Коли відбувається коротке замикання, захист від короткого замикання негайно вимикає вихідне електроживлення, щоб запобігти перегріванню та пошкодженню компонентів системи.
Функція захисту від перевищення/пониження напруги регулює напругу на виході та запобігає його перевищенню або зниженню за межі безпечних значень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Допустима пікова потужність | 3500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Стан | Новий |
| Частота | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Висота | 103 мм |
| Довжина | 378 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7,4 |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна напруга | 230 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Інвертор гібридний однофазний, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип ДБЖ | гібридний |
| Ток заряда | 80 А |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 612 ₴


