Штатив Puluz PU419 1.1 м
1 Виготовлений з високоякісної алюмінієвої трубки, надійний та міцний.
2. Компактні ніжки штатива можна скласти, зробивши їх досить маленькими для зручного перенесення.
3) Відрегулюйте висоту штатива, відрегулювавши центральну вісь відповідно до різних концепцій зйомки.
4. Підходить для мобільних телефонів, планшетів, спортивних камер, DV камер і т.д.
5. Легкий та портативний дизайн: зручно використовувати для подорожей чи роботи на відкритому повітрі.
Розмір посадкового гвинта: 1/4".
Регульована висота: 51-110 см.
Вага в упаковці: 0,52 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.52 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1100 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴



