Матриця 15.6" 1920x1080, FHD, LED, SLIM, матова, 30pin (праворуч), A+ (PCB 26cm)
Матриця 15.6" 1920x1080, FULL HD, LED, IPS, SLIM, матова, 30pin (праворуч), PCB: 26 cm, A+.
Модель: N156HGA-EA3.
Характеристики:
Діагональ: 15.6".
Тип дисплея: SLIM.
Роздільна здатність: 1920x1080 FULL HD.
Поверхня: матова.
Тип підсвічування: LED.
Тип підключення: 30 pin / праворуч.
Частота оновлення: 60Hz.
Розмір: 350x220x3 мм.
Вага: 346 г.
Розмір в упаковці: 430x320x50 мм.
Вага в упаковці: 512 г.
Гарантія: 14 днів.
Сумісні моделі:
Lenovo Ideapad 5-15IIL05 - Type 81YK.
Lenovo 5D10X08065.
HP M03151-JD1.
HP 15S-FQ2044TU.
HP 2Y6U2PA.
B156HTN06.2.
5D10W73207.
5D10W73191.
5D10W69517.
5D10W6951.
BOE:
NT156FHM-N43 V8.0.
NV156FHM-N43.
NV156FHM-N61.
NV156FHM-N67
NV156FHM-N69
NT156FHM-N51.
NT156FHM-N62.
NT156FHM-N61.
NV156FHM-N48.
NT156FHM-N43 V8.0.
Innolux:
N156HGA-EA3.
N156HGA-EA3 Rev.C4.
N156HGA-EA3 Rev.C3.
N156HGA-EA3 Rev.C2.
N156HGA-EA3 Rev.C1.
N156HCA-EAC REV.C1.
N156HCA-EAC C1.
N156HGA-EA3 C3.
Panda:
LM156LF5L03.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 350 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 3 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Матриця, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴

