Акумулятор LP LiFePO4 51,2V - 230 Ah (11776Wh) (BMS SP 200A/100A) RM RS485/CAN LCD WH
Акумулятор LiFePO4 SMART BMS Bluetooth
Літій-залізо-фосфатні LiFePo4 акумулятори нового покоління з унікальною BMS платою – найбільш ефективні та безпечні АКБ для побутових та промислових систем безперебійного живлення.
Інтелектуальна BMS плата – програмована система керування для літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePO4).
Купити Smart LiFePO4 акумулятор в Україні: де їх можна використовувати?
Електронавантажувачі, підлогомийні машини, газонокосарки та інша спецтехніка
Системи резервного та безперебійного живлення для дому, офісу, складів, виробництва та ін.
Сонячні електростанції та інші альтернативні джерела енергії
Портативні зарядні станції для мобільних телефонів, ноутбуків, дронів тощо.
BMS інтелектуальна плата захисту, активний балансир, Bluetooth: як допомагає збільшити ефективність та продовжити термін служби літієвих акумуляторів?
Плати SMART BMS Bluetooth можна використовувати в літієвих АКБ з різними хімічними властивостями: літій-залізо фосфат, літій-іон, літій-полімер тощо.
Двошаровий захист апаратного та програмного забезпечення забезпечує високий захисний потенціал у процесі зарядки та розрядки АКБ:
перезарядження
захист від низького заряду
захист від високих чи низьких температур
захист від перевантаження струмом
захист від короткого замикання тощо.
Функція активного балансу для ефективного автоматичного заряджання акумулятора, та підтримання однакової напруги на кожному елементі.
Акумулятор можна використовувати як у складі ДБЖ, так і з будь-яким сумісним по навантаженню приладом.
Внутрішній датчик температури забезпечує потрійний контроль температурного режиму роботи акумуляторної батареї.
Bluetooth - завжди актуальна та своєчасна інформація про стан АКБ:
контроль рівня заряду акумулятора
контроль стану роботи батареї
контроль ємності акумулятора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 230 А. г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85.3 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 441 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга | 48 (51,2) |
| Пусковий струм | 210 A |
| Тип струмовиведення | М8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 500 ₴









