Сонячна панель для відеоспостереження з акумулятором GreenVision GV-004-80W-32Ah
Сонячна панель GreenVision GV-004-80W-32Ah забезпечує безперебійне живлення дляIP камер відеоспостереження.
Сонячна батарея потужністю 80W генерує постійний струм (12V). Блок живлення камери DC12V розташований безпосередньо на кронштейні.
Які типи камер можна під'єднувати до сонячної панелі 12 В?
Вуличні, купольні або антивандальні IP камери;
Бездротові IP Wi-Fi камери;
Камери відеоспостереження з SIM карткою 4G.
ВАЖНО! Сонячна панель для відеоспостереження GreenVision GV-004-80W-32Ah не рекомендується під'єднувати до камер із роботизованим PTZ об'єктивом.
Як працює система автономного відеоспостереження на сонячних батареях?
Камера відеоспостереження отримує живлення від сонячної панелі у світлу пору доби.
Вночі та в похмуру погоду камера забезпечується електроенергією від акумулятора 32 Ah. За умови споживання обладнанням струму не більш ніж 2 А ємності акумулятора вистачає на 3-4 доби.
Якщо на об'єкті немає під'єднання до інтернету через дротову мережу або слабкий сигнал Wi-Fi, рекомендуємо встановлювати вуличні камери з SIM-картою мобільного оператора або організувати точку доступу через 4G модем.
Де можна встановлювати автономне відеоспостереження на сонячних батареях?
Раціонально встановлювати камери відеоспостереження на сонячних панелях у місцях, де спостерігаються часті та тривалі вимкнення електроенергії або неможливо прокласти кабелі живлення до мережі 220V.
Бездротова вулична камера відеоспостереження із сонячною панеллю може бути встановлена:
на будівельних майданчиках;
у гаражі або на паркінгу;
для контролю руху в міжквартальних проїздах, в'їзді у двір житлового будинку, офісний центр тощо;
для контролю безпеки мобільної кав'ярні або пересувного торгового майданчика;
в зонах відпочинку (пляжі, ігрові майданчики, відкриті спортивні комплекси та ін.);
в парках, природохранних комплексах, парках та інших об'єктах.
7 причин купити сонячну панель для камери відеоспостереження GreenVision
Монокристалічна сонячна панель потужністю 80 Вт забезпечує високу генерацію для стабільного електроживлення камери та заряджання акумулятора у світлу пору доби.
Літієвий акумулятор з інтелектуальною BMS-платою швидко заряджається й має високий ресурс роботи (до 5 років).
Клас захисту від шкідливих впливів довкілля IP66 гарантує стабільне електроживлення камери відеоспостереження від сонячної батареї незалежно від погодних умов.
Не забруднює довкілля. Сонячна панель генерує електроенергію з відновлюваного природного джерела.
Індикація для контролю рівня заряджання акумулятора. Автономне джерело живлення із сонячною панеллю та вбудованим акумулятором обладнане світлодіодною індикацією заряду АКБ
Регульований кронштейн дає змогу налаштувати кут нахилу для найефективнішого потрапляння на батарею сонячних променів залежно від місця розташування об'єкта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Потужність | 80 Вт |
| Напруга | 21.6 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 5.17 А |
| Струм при максимальній потужності | 5.17 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Довжина | 780 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип | монокристалічні панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 323 ₴



