BMS плата Li-ion 72V 20S Dis 40A Ch 20A
BMS плата забезпечує захист літій-іонних акумуляторних батарей 72V від переразряда під час експлуатації, а також від перезарядження в процесі зарядки акумулятора. Крім того, BMS плата для Li-ion 72V 20S Dis 40A Ch 20A, забезпечує балансування елементів АКБ, завдяки чому батарея служить максимально довго, виробляючи весь можливий ресурс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 40 А |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.16 кг |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 84 V |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | BMS плата, технологія, гарантійний талон. |
| Нижній поріг напруги | 56 V |
| Номінальну напругу | 72 V |
| Число каналів | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴





