
Антивандальна IP камера GV-175-IP-IF-DOS12-30 SD
7 508 ₴
- В наявності
- Код: 19749
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Галузь застосування Принцип роботи IP камери відеоспостереження [Артикул] будується на використанні передачі потокового зображення по дротових мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - [Протоколы]. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктом) здатні вирішувати наступні завдання: віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці та інше з екрану мобільного телефону на відстані); відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися в випадках шахрайства з грошовими купюрами в банках, магазинах та інше); контроль робочого часу співробітників і багато іншого. Представлена модель має нові інтелектуальні можливості для більш ефективного користування: PID - Виявлення вторгнень по периметру LCD - Виявлення перетину ліній SOD - Функція виявлення стаціонарних об'єктів PD/VD - Функція виявлення людей, що рухаються в заздалегідь визначеній зоні FD - Розпізнавання осіб CC - Функція перехресного підрахунку часу переміщення об'єктів чи людей віртуальними лініями HM - Функція "теплова карта" виділяє області із найбільшою концентрацією людей RSD - Виявлення рідкісних звуків (плач дитини, гавкіт собаки, постріл і т.п.) LPD - Визначення номерних знаків ANR - Удосконалена система підключення, з'єднання та передачі сигналу power in-out - при живленні камери від POE, на кабель живлення "12В" видається 12В від самої камери для живлення зовнішніх пристроїв (наприклад, додаткових датчиків). Для самостійної установки Вам доступні та інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців. Ви можете завантажити мобільний додаток GVSS за вказаними посиланнями: Технічні характеристики Роздільна здатність зображення ([Разрешение изображения]); Об'єктив [Тип объектива] з фокусом [Фокусное расстояние, мм] мм; Світлочутливість камери - [Мин. чувствительность, Lux] Lux; Модель обладнана вбудованим інфрочервоним підсвічуванням дальністю – [Подсветка, м] метрів; Вбудований мікрофон для посилення якості звукового контролю; Управляється з мобільних пристроїв за допомогою спеціального додатку для iPhone і Android; Тип корпусу - [Тип корпуса]. Дана камера має функцію запису архівів на SD картку. Карта пам'яті не входить до комплектації!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 12 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 420 г |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 12 Мп |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 90 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 90 град. |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 508 ₴




