Система резервного живлення LP Autonomic
Системи LP Autonomic – універсальні джерела резервного живлення для дому, квартири, дачі, котеджу або офісних приміщень.
Акумуляторні станції для дому LP Autonomic – унікальна розробка інженерів технічного департаменту компанії LogicPower. Така система дозволяє використовувати електроенергію, як з акумуляторної батареї так і від мережі 220В.
Система резервного живлення LP Autonomic є надійним джерелом безперебійного живлення для дому. До системи можна підключити всі електричні прилади та обладнання, які розташовані в будинку, що дозволяє без будь-яких обмежень пережити відключення електроенергії.
Обираючи джерела безперебійного живлення для квартири, зазвичай купують окремі ДБЖ для газового котла, холодильника телевізора тощо. Це нераціонально, оскільки потрібно подбати про безліч підключень, а також про сумісність інвертора та акумулятора, потужність приладів, що підключаються, й багато інших аспектів. Система резервного живлення LP Autonomic забезпечить резервним живленням весь будинок чи офіс. Це джерело безперебійного живлення українського виробництва, розроблене українцями для українців, щоб допомогти пережити блекаути. LogicPower гарантує, що Ваша техніка працюватиме у будь-яких ситуаціях.
LP Autonomic у монолітному корпусі має наступні переваги:
Інвертор та акумуляторна батарея вже підключені та налаштовані. Вам достатньо купити джерело резервного живлення та підключити до нього обладнання.
В асортименті є моделі для настінної (маркування W) або підлогової (маркування F) установки.
Корпус є досить компактним і має сучасний стильний дизайн, його можна легко пересувати за потреби підключення різних електричних пристроїв.
Принцип роботи системи безперебійного живлення LP Autonomic:
Коли пристрої відключаються від основного джерела живлення, акумулятори забезпечують автономне живлення електрообладнання на певну кількість часу.
Для автономного живлення побутової та офісної техніки в LP Autonomic використовуються сучасні літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePo4). Термін служби батареї LiFePo4 – до 15 років. Такі акумулятори стійкі до глибокого розряду та справляються з різкими перепадами температур. Це гарантує надійність та тривалий термін служби систем резервного живлення LogicPower, роблячи їх чудовим вибором для забезпечення надійного електроживлення у разі вимкнення електроенергії.
Тривалість автономного живлення залежить від ємності акумулятора та потужності споживачів, підключених до системи резервного живлення.
Системи LP Autonomic підходять для безперебійного живлення:
холодильника;
комп'ютера;
опалювального котла;
системи аварійного освітлення;
телевізора та іншої побутової техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 100000 мАг |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 977 мм |
| Довжина | 448 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 3500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 51.2 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 50 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Система резервного живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Тип ДБЖ | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 928 ₴

