
Блок безперебійного живлення GreenVision GV-007-UPS-A-1203-8A
1 295 ₴
- В наявності
- Код: 19953
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення GreenVision GV-007-UPS-A-1203-8A
Блок безперебійного живлення (ДБЖ) GV-007-UPS-A-1203-8A складається з імпульсного блоку живлення, який перетворює вхідну напругу 190-265 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 12-14 V ±5% і акумуляторної батареї зовнішнього типу (не входить у комплектацію) 12 V ємністю від 7 Ah.
Де застосовуються блоки безперебійного живлення GreenVison?
Системи відеоспостереження
Електричні замки та домофони
Охоронні системи та сигналізація
Контроль доступу
Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
Інші слаботочні системи 12 вольт
На зовнішній панелі корпусу ДБЖ GV-007-UPS-A-1203-8A встановлено світлодіодну індикацію режимів роботи. Безперебійний блок живлення GV-007-UPS-A-1203-8A імпульсний, одноканальний, в алюмінієвому корпусі.
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 8 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень по струму, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.
Перфорований корпус сірого кольору створює природну вентиляцію, що захищає джерело живлення GV-007-UPS-A-1203-8A від перегрівів. Колір корпусу – сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 7 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.46 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Струм заряду | 8 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Блок безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴


