Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) ИБП LP-UL2200VA (1400Вт)
Представлена в нашому каталозі модель інтерактивного ДБЖ LP-UL2200VA (1400Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі.
Даний ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
Комп'ютери, ноутбуки;
Невеликі сервери, робочі станції, мережеві пристрої;
Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори);
Системи сигналізації та відеоспостереження;
Телекомунікації та фіскальні пристрої;
Контрольно-вимірювальну апаратуру.
Джерело безперебійного живлення LP-UL2200VA (1400Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 2200/1400 VA/W і вхідну напругу - 140-300 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP-UL2200VA (1400Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі. ДБЖ має технологію триступінчастої зарядки АКБ, що значно скорочує час перезарядки. Завдяки технології інтелектуального керування акумулятором його заряджання відбувається з урахуванням температурної компенсації, що збільшує термін служби акумулятора.
Характеристики представленого ДБЖ були змінені, щоб він легко справлявся з будь-якою загрозою Вашому обладнанню:
Збільшено діапазон вхідної напруги - покращена стабілізація вхідної напруги без використання акумулятора.
Збільшено коефіцієнт потужності - Ви можете підключити ще потужніші пристрої до свого ДБЖ.
Оновлено програмне забезпечення та модифіковано мікропроцесорне керування - Ваш ДБЖ працюватиме ще ефективніше, збільшується його термін служби.
Товщина пластику збільшена - Корпус вашого ДБЖ став ще міцнішим.
Сучасний дизайн та ергономічність - краса та зручність із зручною та зрозумілою індикацією стану роботи.
Гарантія: 24 місяці - Ви завжди можете покластися на нас, як на надійного постачальника, ми вирішимо будь-яке питання щодо гарантійного або сервісного обслуговування нашого обладнання.
Якщо необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-UL2200VA (1400Вт) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення.
Переваги лінійно-інтерактивних ДБЖ:
Компактність;
Простота підключення;
Поєднання функцій побутового стабілізатора та джерела резервного живлення одночасно;
Демократична вартість;
Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті.
Ця модель ДБЖ оснащена функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідну або вихідну напругу, режими пристрою (частота, рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Так само можна перевірити тривожну ситуацію: від"єднання ДБЖ, відключення від мережі, низька напруга батареї, вимкнення ДБЖ, несправності, тестування та байпас. Про ці та інші функції можна детальніше прочитати в інструкції "PowerManager II".
УВАГА! Щоб активувати програмне забезпечення при запиті серійного номера пристрою, введіть серійний номер, зазначений на стікері, який знаходиться на диску з драйверами. За його відсутності зверніться до нашого сервісного центру за аварійним серійним номером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13 |
| Вихідна потужність | 2200/1400 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 12 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 876 ₴



