
Smart BMS плата LP LiFePO4 36V 12S Dis 60 A Ch 30 A UART+RS485+CAN
3 126 ₴
- В наявності
- Код: 16351
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Smart BMS плата LP LiFePO4 36V 12S Dis 60 A Ch 30 A UART+RS485+CAN
Тип — Smart BMS LiFePO4, Номінальна напруга — 36 V, Верхній поріг напруги — 43.8 V, Нижній поріг напруги — 27,6 V, Кількість балансувальних каналів — 12 шт., Максимальний струм розряду — 90 ± 2% (1S), Струм заряду — 30 А, Струм розряду — 60 А, струм балансування — 50 mA, Захист від перезаряджання — 3.65 V, захист від перерозряджання — 2.3 V, Захист від короткого замикання — 250 мкс, Комунікаційні порти — UART, RS485, CAN; Робоча температура -20 ~ +60
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.28 кг |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 43.8 V |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Smart BMS плата, інструкція, гарантійний талон |
| Нижній поріг напруги | 27.6 V |
| Номінальну напругу | 36 V |
| Число каналів | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 126 ₴








