
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + мультигелева батарея (UPS W1500 + АКБ MG 3600Wh)
33 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19810
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + мультигелева батарея (UPS W1500 + АКБ MG 3600Wh)
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання й аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ W1500 + мультигелева батарея 3600Wh розроблений і введений в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, які працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбокутчища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 1500/1050 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході — 140-275V, на виході — 220 ± 10% V) і перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220 V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумуляторна батарейка забезпечує подавання електроенергії в режимі резервного живлення.
Система безперебійного живлення для квартири — комплект ДБЖ + АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу мультигелевий AGM.
Схема під'єднання комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V — джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором — споживач.
Система під'єднання ДБЖ до мережі — стандартна євровилка
Тип під'єднання акумулятора — клеми
Тип під'єднання споживача живлення — стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється й під'єднується стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумуляторної батареї виконуються автоматично.
УВАГА! Якщо у вашій схемі під'єднання є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшитиметься. Перед тим, як купити безперебійник, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями:
Комплект містить:
ДБЖ із правильною синусоїдою 24V LPY-W-PSW-1500VA+(1050 Вт)10A/15A
2 х Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12 V — 150 Ah
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 120 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50.2 кг |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 15 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 1500/1050 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 12 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект резервного живлення ДБЖ + мультигелева батарея, інструкція, гарантійний талон. |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 599 ₴



