Додатковий акумулятор до LP Autonomic Ultra F 5000W (АКБ 12000Wh) Solar білий з чорним
Даний акумулятор можна придбати як додатковий для Системи резервного живлення LP Autonomic Ultra F 5000W (АКБ 12000Wh) Solar білий з чорним, що дасть можливість збільшити час автономної роботи системи резервного живлення.
Литієві акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) та широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Литієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні більше 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте який краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумулятори від LogicPower.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 230 А. г |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 кг |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина: | 485 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додатковий акумулятор | Да |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Індикація | Світлова |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна вхідна напруга | 58.4 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 42 В |
| Напруга | 48 (51,2) |
| Напруга акумулятора | 51.2 В |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Пусковий струм | 300 A |
| Стан | Нове |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Тип струмовиведення | М8 |
| Ток заряда | 100 А |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 075 ₴



