Універсальний пульт-брелок GV-004-433МГц
Зручне керування
Пульт сумісний з більшістю гаджетів, що підтримують технологію дистанційного управління: автоматичні ворота, ролети, система управління освітленням, сигналізація авто чи будинку, шлагбаум тощо
Чотири канали програмування
Пульт має чотири кнопки для окремого управління різними автоматизованими процесами. Це дозволяє запрограмувати декілька девайсів одночасно та використовувати виріб в якості універсального пристрою для керування всіма гаджетами одночасно
Пряцює на частоті 433МГЦ
Діапазон частот 433-434,79 МГц є базовим для всіх типів радіо-пристроїв, телеметрії та сигналізації. Всі основні вироби, що запрограмовані на передачу сигналу, використовують саме цю частоту, тому можуть бути виведені на пульт-брелок
Індикація підтвердження дії
Діод червоного кольору, що вбудований в пульті, допомагає упевнитись, що натискання кнопки відбулось. Це дуже зручно в темну пору доби, а також взимку, якщо руки замерзли або одягнені товсті рукавички
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальний |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| ЖК дисплей | Немає |
| Комплектація | Пульт, паковання, інструкція, паковання |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Метал — пластик |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Робоча частота | 433 |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴


