Акумулятор GV LiFePO4 12 V (12,8 V) — 9 Ah (115 Wh)
Літієві акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60 °C).
Акумуляторні батареї LiFePO4 швидко заряджаються й мають компактні розміри.
Літієва батарея як система зберігання енергії має високий ступінь екологічності та широкий спектр застосування.
Порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають триваліший термін експлуатації (в 25 разів), водночас вони удвічі легші за олив'яні АКБ, мають високу струмо віддання. Акумулятор цього типу не самовідплавляється й не токсичний.
Акумуляторні батареї LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% місткості, під час зберігання понад 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від LogicPower.
Гарантії якості та технічна підтримка
Акумулятори LiFePO4 GreenVision виробляються на території України за технологіями провідних світових виробників літієвих АКБ.
Надаємо гарантію від виробника на всі типи акумуляторів. Гарантійний ремонт і технічне обслуговування здійснюється в сертифікованих сервісних центрах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Струм заряду | 9 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,35 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 641 ₴

