
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-MAXII-ULTRA 11000VA (11000Вт) 48V 150A MPPT 90-450V ON-OFF GRID
58 759 ₴
- В наявності
- Код: 30593
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-MAXII-ULTRA 11000VA (11000Вт) 48V 150A MPPT 90-450V ON-OFF GRID
Гібридне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою - комплексний пристрій, спроєктовано для забезпечення надійного та безперебійного електроживлення різної техніки у разі відключення основного джерела енергії.
ДБЖ можна використовувати, як інвертор, сонячний зарядний пристрій, який може заряджати акумулятори сонячною енергією, а також для заряджання АКБ від мережі.
Гібридні джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою мають усі необхідні набори функцій для забезпечення резервного живлення електричною енергією приватного будинку, квартири офісу, складу та інших об'єктів.
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
у комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
може працювати без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
Сонячні панелі;
Мережа;
Акумуляторні батареї.
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою сумісне з різними типами акумуляторних батарей:
Свинцево-кислотні батареї (AGM, AGM MG);
Гелеві батареї (Gel Batteries);
Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4).
Купити гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою: де застосовується?
домашня сонячна електростанція;
системи резервного живлення опалювальних котлів, автономного водопостачання тощо;
для безперебійного живлення потужних комп'ютерів та серверних станцій;
для автономного електроживлення побутової техніки (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер, повітряний компресор) та іншої техніки з імпульсними блоками живлення.
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
у разі затінення частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
розумна конструкція зарядного пристрою для оптимізації роботи акумулятора;
функція холодного запуску.
Гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою обладнаний комплексним електронним захистом, який гарантує безпеку та стабільність роботи системи в різних умовах:
Захист від навантаження. Ця функція виявляє та запобігає перевищенню номінальної потужності або струму, що споживається підключеними пристроями. Коли навантаження на систему стає надто високим, захист від перевантаження автоматично відключає вихідне електроживлення, щоб запобігти пошкодженню системи та підключених пристроїв.
Захист від короткого замикання запобігає пошкодженню системи у разі короткого замикання на виході. Коли відбувається коротке замикання, захист від короткого замикання негайно відключає вихідне електроживлення, щоб запобігти перегріву та пошкодженню компонентів системи.
Функція захисту від перевищення/зниження напруги регулює напругу на виході та запобігає її перевищенню або зниженню за межі безпечних значень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна потужність | 11000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальний струм | 150 А |
| Стан | Новий |
| Частота | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.4 кг |
| Висота | 553.6 мм |
| Довжина | 438 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна потужність | 11000/11000 |
| Вихідна напруга | 220/230/240 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Індикація | LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232, USB, RS485, Wi-Fi |
| Комплектація | Гібридний сонячний інвертор, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Ток заряда | 150 А |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 759 ₴
