Гібридна зовнішня камера GV-116-GHD-H-СOK50V-40
Сфера застосування.
Гібридні системи відеоспостереження, у яких використовують камери GV-116-GHD-H-СOK50V-40, універсальні для різних сфер діяльності. Такі системи відеоспостереження можна використовувати як для приміщень із великою площею (складу, виробничі цехи, великі супермаркети тощо), так і для встановлення на території дач, приватних будинків та інших будівель побутового та господарського призначення.
Перевага камери полягає у високій якості передаваного зображення (роздільна здатність — 5.0 МР, 5Мр/960. Дальність передавання зображення від камери до реєстратора — до 500 метрів. Для побудови кабельних ліній може бути використаний коаксіальний кабель або "вита пара".
Технічні характеристики.
Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/2,7 CMOS;
Роздільна здатність зображення 5.0 МР, 5Мр/960;
Стандарти відеосигналу AHD, CVI, TVI, Analog (CVBS);
Світлочутливість камери — 0.001 Lux. Модель обладнана вбудованою інфрачервоною підсвіткою.
Настроювання зображення та регулювання посилення сигналу відбувається за допомогою зручного багатомовного OSD меню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | AHD |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Загальні | |
| Вага | 730 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 270 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1920 |
| Чутливість | 0.001 люкс |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 110 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | FH8538M |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс під'єднання | BNC |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 5Мр/960 |
| Кут огляду камери | 110-26 |
| Фокусна відстань | 12 - 2.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴









