Контролер доступу GV-CEM-011 Outdoor (Bronze)
Автономна сенсорна клавіатура/контролер доступу (СКУД) з вбудованим зчитувачем карт і брелоків EM-Marine (125 kHz). Має підсвічування клавіатури, спосіб розблокування: код, картка. Ця автономна сенсорна клавіатура призначена для встановлення в приміщенні.
Контролер доступу (СКУД) — це пристрій, який аналізує інформацію з ідентифікатора та відкриває (або блокує) механізми системи безпеки. Найчастіше ці пристрої використовуються для керування замками, турнікетами чи шлагбаумами.
Технічні характеристики:
Тип - контролери доступу,
Формат карт - EM-Marine (125 kHz),
Дальність зчитування ключа - 1-15 см,
Вигляд монтажу - накладний,
Для встановлення - в приміщенні,
Індикація є,
Ємність - 4000,
Призначення - управління електрозамком,
Живлення – 12V/40mA,
Матеріал корпусу - пластик,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення в режимі очікування | 40 мА |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4000 |
| Довжина: | 140 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Контролер доступу, набір кріпильних елементів, інструкція, гарантійний талон. |
| Контроль і керування доступом | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | управління електрозамком |
| Живлення | 12/40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴



