
Комплект резервного живлення для котла LP (LogicPower) ДБЖ + гелева батарея (UPS W500VA + АКБ GL 780W)
10 333 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5867
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Комплект резервного живлення для котла LP (LogicPower) ДБЖ + гелева батарея (UPS W500VA + АКБ GL 780W)
Комплекти для резервного живлення застосовуються в системах охоронного відеоспостереження, опалювальних системах з електричними конвекторами, комп"ютерних та інших системах, яким необхідне забезпечення цілодобової та безперебійної подачі живлення електричним струмом. Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою має функцію стабілізації напруги (на вході - 140-275V, на виході - 220V±10%). Потужність - 500VA/350W. Пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї. ДБЖ обладнаний мікропроцесорним управлінням. Захищений від короткого замикання, перевантаження та перенапруги. Максимальний струм заряду - 20А. На корпусі передбачена LED індикація режимів роботи. Тип підключення до мережі - євровилка, тип підключення навантаження - євророзетка (2 штуки). Матеріал виготовлення корпусу - металевий сплав. Колір - чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 65 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 331 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 10 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 |
| Вага (кг) | 25,3 |
| Вихідна потужність | 500/350 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ИБП, 18 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект резервного живлення для котла ДБЖ + гелева батарея, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип акумулятора | гелевий |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 333 ₴



