Сонячний мережевий інвертор LP-SI-10kW
Інвертор сонячний LP-SI-10kW - ключовий елемент сонячних електростанцій домашнього типу. Сонячна електростанція потужністю до 10 кВт здатна забезпечити потреби в електроенергії для житлових будинків і малого бізнесу.
Сонячний мережевий інвертор LP-SI-10kW перетворює постійний струм номіналом 16 Ампер в змінний з вихідною напругою 240-400V. Перетворювач напруги LP-SI-10kW з двома незалежними MPPT трекерами дозволяє розташовувати фотомодулі на різних сторонах будівлі або споруди, під"єднавши їх до одного мережевого інвертора LP-SI-10kW. Напруга MPPT трекерів варіюється у діапазоні від 300V до 800V. Сонячний мережевий інвертор LP-SI-10kW обладнаний надійним захистом від: - блискавок по постійному і змінному напруженню; - високої або низької напруги; - перегріву; - коротких замикань та замикань "в землю"; - шкідливих впливів навколишнього середовища (ІР65). Контроль параметрів роботи сонячної електростанції здійснюється за допомогою сигнального процесора та високошвидкісного контролера нового покоління. Для передачі даних на кольоровий графічний екран (діагональ 3.5 дюйма) використовуються наступні протоколи мережі: Ethernet, RS232, RS485. ККД роботи мережевого інвертора становить 97.8 %. Максимальний термін роботи без ремонту - близько 25 років. Середній термін окупності сонячної електростанції потужністю 10 kW - від 5 до 8 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 48 |
| Вихідна напруга | 380 |
| Дисплей | LCD |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Інтерфейс | RS 232, RS 485, CAN |
| Клас захисту | IP65 |
| Комплектація | Сонячний мережевий інвертор, інструкція, гарантійний талон. |
| Максимальний струм | 16 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Охолодження | активне |
| Потужність у кВт | 10 |
| Тип | Мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 818 ₴





