
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 12V (14,6V)-40A waterproof
7 501 ₴
- В наявності
- Код: 30147
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 12V (14,6V)-40A waterproof
Зарядний пристрій 12V (14.6V)-40A waterproof використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
Для заряджання акумуляторів LiFePO4 за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядки.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Струм заряду | 40 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Маса | 3.1 кг |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,1 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідна потужність | 480 |
| Вихідна напруга | 12 |
| Вихідний струм | 40 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Індикація | LED |
| Комплектація | Зарядний пристрій для акумуляторів, інструкція, гарантійний талон. |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
| Тип | зарядні пристрої |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 501 ₴
