
Корпус LP 6108 - 400w 12cm MATX, 2xUSB3.0+2xUSB2.0
2 228 ₴
- В наявності
- Код: 13365
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус для комп"ютера LP 6116, серія 6 - надійна зовнішня оболонка комп"ютера, що захищає і приховує його внутрішню начинку. Представлена модель має продуману конструкцію, завдяки якій користувач зможе зібрати відповідну його вимогам комп"ютерну техніку.А також, стильний і сучасний дизайн, внаслідок чого гармонійно впишеться в будь-який інтер"єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Призначення | Для офісу |
| Особливості | Без блоку живлення |
| Слоти розширення | 4 шт. |
| Способи установки | Вертикальний |
| Форм-фактор | mATX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 355.0 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Комп'ютерний корпус, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 228 ₴




