
Модуль для віддаленого управління онлайн ДБЖ LogicPower
5 001 ₴
- В наявності
- Код: 9323
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль для віддаленого управління онлайн ДБЖ LogicPower
Мережева карта для установки в ДБЖ Smart Online, дозволяє виконати підключення через мережу Інтернет для здійснення віддаленого моніторингу та установки налаштувань ДБЖ SmartOnline. Є зручним і сучасним рішенням для віддаленого керування ДБЖ Smart Online. Інтерфейс підключення до ПК -RS232 Кількість в коробці - 1 Гарантія - 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.16 кг |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Індикація | LED |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232 - опціонально |
| Комплектація | Модуль для віддаленого керування онлайн UPS LogicPower, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип | Модуль |
| Тип ДБЖ | модуль для віддаленого управління |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 001 ₴
