Сонячна панель LP Longi Solar Half-Cell 700W (35 профіль, Topcon N монокристал)
Увага! На цей товар не розповсюджується акція з безкоштовної доставки. Доставлення сонячних панелей здійснюється за рахунок покупця згідно з тарифами перевізника.
Монокристалічні сонячні панелі LP Longi Solar Half-Cell 700W
використовують у сонячних електростанціях для генерації електроенергії.
Сонячні панелі для дому LP Longi Solar Half-Cell 700W здатні генерувати 700 Ватт електроенергії на годину за оптимальних умов сонячного випромінювання.
Встановлення сонячних панелей проводиться на даху або спеціальних конструкціях під певним кутом. Модель має високий коефіцієнт (22,7%) перетворення сонячної енергії в електричну, що дає змогу отримати більше енергії з одиниці сонячного випромінювання.
Сонячні панелі на будинок 700W LP Longi Solar Half-Cell мають стійку конструкцію, яка витримує сильний вітер, снігові навантаження та інші несприятливі погодні умови. Офіційна гарантія виробника - 120 місяців.
Сонячні панелі для приватного будинку експлуатуються в широкому діапазоні температур від -40 до +85 °C.
Температурний коефіцієнт Pmax (Вт/°C) сонячних панелей дорівнює -0,30%. Можна створювати системи із сумарною напругою до 1500 В. Фотоелементи поміщено в раму з анодованого алюмінію і покрито загартованим склом. Розподільну коробку модуля захищено від зовнішніх впливів навколишнього середовища відповідно до стандарту IP68.
Встановивши сонячні панелі під ключ, ви отримуєте високоефективне рішення для забезпечення автономії шляхом власної генерації електроенергії.
Монтаж сонячної панелі LP Longi Solar Half-Cell 700W, переваги використання:
автономне електропостачання з безкоштовного і невичерпного джерела;
незалежність від комунальних платежів і підвищення тарифів на електроенергію;
забезпечення екологічної безпеки та збереження довкілля;
прості в експлуатації та технічному обслуговуванні;
після завершення користування панелі можна переробляти.
Сонячні панелі працюють тільки в парі з
На офіційному сайті компанії LogicPower можна купити сонячні панелі недорого і використовувати їх, як для комерційних, так і для домашніх сонячних електростанцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| ККД, не менше | 22.54 % |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Потужність | 700 Вт |
| Напруга | 40.72 В |
| Напруга при максимальній потужності | 48.86 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 17.97 А |
| Струм при максимальній потужності | 17.2 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31.1 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1303 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція, гарантійний талон |
| Тип | монокристалічні панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 317 ₴


