Доводчик дверей GV-002-60
Тип — доводчики дверей,
Максимальна ширина дверей — 830-950 мм,
Максимальна вага дверей — 50-65 кг,
Максимальний кут відкриття — 180 градусів,
Регулювання швидкості закривання — 1: 180°-15°, 2: 15°-0°,
Робоча температура -20 ~ +45,
Матеріал — метал,
Колір — сріблястий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.02 кг |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Маса дверного полотна, до | 65 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Доводчик дверей, інструкція, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴



