Блок безперервного живлення GV-UPS-H 1204-3A-B-L
Імпульсне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) дозволяє захистити охоронну сигналізацію від стрибків напруги і тим самим уберегти її від виходу з ладу. Блок має 4-канальний вихід на 12В/3А із клемним підключенням проводів. На вхід подається напруга в діапазоні від 100 до 240В, силовий провід також підключається клемами. ДБЖ підтримує функції стабілізації вихідної напруги та захисту акумулятора від глибокого розряду. Конструктивно ДБЖ розміщено у вандалозахищеному металевому корпусі з кришкою та замком.
Можливе встановлення акумулятора 1.2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
Функції:
Гальванічна розв'язка;
Захист від короткого замикання на виході;
Захист від перевантаження струмом;
Захист від перезаряджання акумуляторної батареї;
Якщо виникають неполадки одному з виходів, це впливає лише цей незалежний вихід, інші виходи продовжують працювати;
Вимикач вхідного живлення.
Характеристики:
Діапазон вхідної напруги: 100-240В;
Вихідна напруга: 12В;
Максимальний довготривалий струм навантаження 3 А;
4-канальний вихід;
Кожен вихід має незалежний (запобіжник 1,1A, що самозупиняється) і світлодіодний індикатор;
Штатне місце для встановлення та підключення акумуляторної батареї 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Струм заряду | 3 А |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


