Акумулятор LP LiFePO4 LCD 12V (12,8V) - 50 Ah (640Wh) (BMS 50A/25A) пластик
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.
Акумулятор обладнано LCD індикатором, де відображено рівень заряду.
Щоб заощадити заряд акумулятора, індикацію можна вимикати.
Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який кращій, обирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від LogicPower.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 50 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,3 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 (12,8) |
| Тип струмовиведення | кільцевий наконечник М8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 125 ₴

