
Сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V
41 257 ₴
- В наявності
- Код: 4128
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V
Сонячний інвертор (ДБЖ) LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V
Сонячний інвертор - пристрій, який перетворює постійний струм (DC) від сонячних панелей або акумуляторних батарей, змінний струм (AC), необхідний для живлення побутової або офісної техніки.
Сонячний інвертор 48V з МРРТ контролером здатний заряджати акумулятор як від електромережі, так і від сонячних панелей.
ДБЖ для сонячних електростанцій із вбудованим контролером MPPT дозволяє максимально ефективно використовувати потенціал сонячних панелей, збільшуючи та оптимізуючи потужність заряду на виході.
Які пристрої можна підключати до інвертора для сонячних батарей?
Джерело безперебійного живлення LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V з правильною синусоїдою – універсальний пристрій для забезпечення безперебійного електроживлення комп'ютерної техніки, електроніки та побутових пристроїв.
Перетворювач для сонячних панелей - ефективне та недороге рішення для забезпечення резервного або автономного живлення електричної техніки у приватному будинку або невеликому офісі:
телевізор;
ігрова консоль (приставка);
аварійне освітлення;
комп'ютер та комп'ютерна периферія;
опалювальний котел;
побутова техніка (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер);
будь-яка інша техніка з імпульсними блоками живлення.
ВАЖЛИВО! Сумарна потужність споживачів, підключених до ДБЖ для дому, не повинна перевищувати номінальну потужність джерела безперебійного живлення - 3500W
Основні переваги ДБЖ LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V:
Потужність. Забезпечує резервне живлення пристрою потужністю до 3500 Вт;
Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги забезпечує захист техніки від серйозних перепадів у мережі;
Матеріал корпуса. Міцний металевий корпус забезпечує довгий термін служби та стійкість до механічних впливів;
LCD дисплей відображає основні показники роботи пристрою у режимі реального часу;
Сумісність із кількома джерелами живлення. ДБЖ може працювати з електромережею, сонячними панелями та акумуляторною батареєю;
Сучасний MPPT - контролер. Наявність вбудованого контролера MPPT дозволяє використовувати потенціал сонячних панелей на повну потужність.
Захисні характеристики ДБЖ LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V: захист від короткого замикання, перевантаження, надлишкового розряду або заряду батарей високої/низької напруги.
Де придбати інвертор для сонячних батарей недорого?
Ми створюємо високоякісне обладнання, яке відповідає найсучаснішим стандартам безпеки та ефективності.
Використання джерел безперебійного живлення для сонячних панелей дозволяє суттєво заощадити на оплаті за електроенергію.
ДБЖ та акумулятори для сонячних панелей здатні частково або повністю забезпечити користувачеві незалежність від постачання електроенергії із загальної мережі.
Типи зовнішніх акумуляторів, які можна підключити до ДБЖ для сонячних панелей:
Свинцево-кислотний AGM: Ресурс роботи – до 400 циклів заряд/розряд;
AGM (мультигель): Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд;
Гелевий (Gel) акумулятор: Ресурс роботи – до 1200 циклів заряду/розряду;
Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) акумулятор, адаптований для роботи з джерелом безперебійного живлення (ДБЖ): Ресурс роботи до 7000 циклів заряд/розряд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.15 кг |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 23,15 |
| Вихідна потужність | 5000/3500 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Захист від перевантажень | Да |
| Індикація | LED |
| Комплектація | Сонячний інвертор, інструкція, гарантійний талон. |
| Максимальна робоча температура довкілля | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | 0 град. |
| Номінальна потужність | 3500 |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Тип ДБЖ | MPPT з правильною синусоїдою |
| Тип монтажа | настінна |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 257 ₴








