
Зовнішня IP камера GreenVision GV-187-IP-ECO-AD-COS40-30 SD
3 790 ₴
- В наявності
- Код: 21928
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішня IP камера GreenVision GV-187-IP-ECO-AD-COS40-30 SD
Галузь застосування
Принцип роботи IP камери відеоспостереження [Артикул] будується на використанні передачі потокового зображення по дротових мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - IPv4, TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP/RTSP, SMTP, NTP, HTTPS. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктом) здатні вирішувати наступні завдання:
віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці та інше з екрана мобільного телефону на відстані);
відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися в випадках шахрайства з грошовими купюрами в банках, магазинах та інше);
контроль робочого часу співробітників і багато іншого.
Представлена модель має нові інтелектуальні можливості для більш ефективного користування:
PID - Виявлення вторгнень по периметру
LCD - Виявлення перетину ліній
SOD - Функція виявлення стаціонарних об'єктів
PD/VD - Функція виявлення людей, що рухаються в заздалегідь визначеній зоні
CC - Функція перехресного підрахунку часу переміщення об'єктів чи людей віртуальними лініями
HM - Функція "теплова карта" виділяє області із найбільшою концентрацією людей
RSD - Виявлення рідкісних звуків (плач дитини, гавкіт собаки, постріл і т.п.)
LPD - Визначення номерних знаків
ANR - Удосконалена система підключення, з'єднання та передачі сигналу
Active Deterrence - Тривожне оповіщення за допомогою синьо-червоних лампочок та сирени
power in-out - при живленні камери від POE, на кабель живлення "12В" видається 12В від самої камери для живлення зовнішніх пристроїв (наприклад, додаткових датчиків).
Технічні характеристики
Роздільна здатність зображення (2560х1440);
Об'єктив фіксований із фокусом 2.8 мм;
Світлочутливість камери – 0.002 Lux;
Модель обладнана вбудованим інфрачервоним підсвічуванням дальністю – 30 метрів;
Вбудований мікрофон для посилення якості звукового контролю;
Керується з мобільних пристроїв за допомогою спеціальної програми для iPhone та Android;
Тип корпусу – антивандальний.
Дана камера має функцію запису архівів на SD картку. Карта пам'яті не входить до комплектації!
Гарантія та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс.
Повернення і обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| WDR | Так |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Колір | Білий |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Чутливість | 0.002 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 100 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 790 ₴









