БВ Комп'ютерний блок живлення LP-MICRO-ITX-400-8-2SATA
Товар знижено в ціні з причини: сліди експлуатації, після ремонту, незначні подряпини та потертості.
Блок живлення для комп'ютера MICRO MATX 400W, 8 cm, 2 SATA, OEM має показники потужності - 400W. Цей пристрій відмінно підійде для складання сучасного і функціонального комп'ютера, який можна буде використовувати практично в будь-якій сфері: навчання, робота, домашнє використання.
Для охолодження обраний вентилятор 8 см, який не створює багато шуму, але ефективно забезпечує охолодження пристрої та системи.
Основні технічні характеристики MICRO MATX 400W, 8 cm, 2 SATA, OEM:
Потужність: 400W;
Формфактор: АТХ;
Вхідна напруга: 220В +/- 10%;
Вентилятор: 8см;
Роз'єми SATA: 2;
Роз'єм живлення материнської плати: 20 + 4;
Корпус комп'ютерного блоку живлення MICRO MATX 400W, 8 cm, 2 SATA, OEM виконаний зі сталі SECC 0,6 мм (фарбована структура).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Стан | Вживані |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Висота | 62 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Роз'єми | |
| Кількість SATA | 2 шт. |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | 8 см |
| Вхідна напруга | 220±10% |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Комп'ютерний блок живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність | 400 |
| Сертифікат | ISO, УКРСЕПРО |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | є |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | опціонально |
| Колір | Сірий |
| Шнур живлення | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴






