Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 20 Ah для Mercedes
Акумулятор LPM-GL 12V - 20 Ah для Mercedes допоміжний - призначений для живлення бортової мережі автомобілів Mercedes. Батарея забезпечує стабільне і стійке живлення електричним струмом бортовий комп"ютер та інше електрообладнання автомобіля. Акумулятор LPM-GL 12V - 20 Ah виготовлений за технологією AGM та належить до необслуговуваних батарей завдяки герметичному корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 100 А |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,7 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Тип акумулятора | гелевий |
| Тип струмовиведення | T3 |
| Ток заряда | 2 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 813 ₴


