
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + гелева батарея (UPS B6000 + АКБ GL 5760W)
72 927 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18058
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання та аварійного освітлення із зовнішньою батареєю Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ B6000 + гелева батарея 5760W розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища. Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 6000/4200 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході - 140-275V, на виході - 220±10%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії в режимі резервного живлення. Час автономної роботи електроустаткування у разі відключення живлення із загальної мережі: 230 годин для роутера, 13 годин для ноутбука, 12 годин для телевізора, 9 годин для опалювального котла, 5 годин для ПК, 40 зарядів гаджетів. Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу GEL. Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення. Система підключення ДБЖ до мережі – стандартна євровилка Тип підключення акумулятора – клеми Тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично. До комплекту входять: ДБЖ з правильною синусоїдою 48V LPY-B-PSW-6000VA+(4200Вт)10A/20A Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 120 Ah
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 120 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 515 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | GEL |
| Струм заряду | 20 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.5 |
| Вихідна потужність | 6000/4200 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ИБП, 18 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект резервного живлення ДБЖ + гелева батарея, інструкція, гарантійний талон. |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 927 ₴



