Зовнішня WI-FI камера GreenVision 5МР GV-191-IP-FM-COA50-20 SD (Lite)
Галузь застосування
Камера GV-191-IP-FM-COA50-20 SD (Lite) під'єднується до бездротової мережі Wi-Fi, що дає змогу передавати відео та інші дані без необхідності прокладання кабелів для передавання даних. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - TCP/IP, HTTP, IPv4, UPNP, RTSP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктом) здатні вирішувати наступні завдання:
віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці та інше з екрану мобільного телефону на відстані);
відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися в випадках шахрайства з грошовими купюрами в банках, магазинах та інше);
контроль робочого часу співробітників і багато іншого.
Для самостійної установки Вам доступні скорочена та докладна інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Дана камера має функцію запису архівів на карту SD. Карта пам'яті не входить до комплектації!
Гарантія та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс.
Повернення і обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 110 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴


