Модуль LP-Wi-Fi
Модуль LP-Wi-Fi + Кабель DB-9 - RJ45
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Модуль LP-Wi-Fi, інструкція, гарантійний талон. |
| Мінімальна вхідна напруга | 5 В |
| Напруга акумулятора | 5 В |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 001 ₴





