Зовнішня IP камера GV-141-IP-MC-DOS50VM-40 PTZ
Галузь застосування.
IP камера GV-141-IP-MC-DOS50VM-40 PTZ 5MP (Ultra) використовується для зовнішнього відеоспостереження. Основна перевага камери – можливість підключення як через мережевий відеореєстратор, так і мережею Wi-Fi.
Функція додаткового освітлення (LED ліхтар з датчиками руху та освітлення) робить камеру цього типу незамінною для встановлення у дворі приватного будинку або невеликого офісу, а також на майданчику перед під"їздом багатоквартирного будинку.
Вбудований канал двостороннього аудіозв'язку дозволяє використовувати камеру як переговорний пристрій.
Функціональні можливості камери дозволяють з високою точністю виявляти рух об'єктів у кадрі. Камера має вбудовану функцію стеження за людиною.
У темну пору доби при наближенні людини до камери на відстань менш як 10 метрів LED підсвічування, що працює в режимі енергоощадження, включається на повну потужність. При необхідності користувач може налаштувати надсилання повідомлень за рухом.
Технічні характеристики.
Роботизована камера зовнішнього типу GV-141-IP-MC-DOS50VM-40 PTZ 5MP (Ultra) обладнана об'єктивом з фокусною відстанню 2.7-13.5mm. Камеру можна обертати в режимі віддаленого доступу на 355 ° по горизонталі та на 90 ° по вертикалі.
Роздільна здатність зображення - 5 МП дозволяє отримати картинку у форматі 2560*1920. 5x Optical ZoomLens дає можливість більш точної деталізації зображення.
Інфрачервоне підсвічування 40 метрів із функцією Smart IR, що дозволяє регулювати інтенсивність світлодіодів камери для компенсації відстані до об'єкта. Відео в режимі інфрачервоного підсвічування не має явних відблисків та засвічування.
Формат стиснення Н265 дає змогу заощаджувати місце на жорсткому диску без явної втрати якості при архівації записів із камер відеоспостереження.
Камера сумісна з обладнанням інших виробників за протоколом Onvif 2.4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Загальні | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 135 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 280 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 135 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1920 |
| Чутливість | 0.05 люкс |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 13.5 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Кут огляду по вертикалі | 95 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 95 град. |
| Фокусна відстань | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴






