Система керування та балансування BMS LiFePO4 48V 16S 40A симетрія, забезпечує індивідуальний контроль напруги та опору кожного елемента акумулятора, розподіляє струми між складовими акумуляторної батареї під час зарядного процесу, контролює струм розряду, визначає втрату ємності від дисбалансу, гарантує безпечно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 58.4 V |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | BMS плата, інструкція, гарантійний талон. |
| Нижній поріг напруги | 40 V |
| Номінальну напругу | 48 V |
| Число каналів | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴


