
Монтажне кріплення для камери GreenVision GV-IN-012 Lite
346 ₴
- В наявності
- Код: 22974
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажне кріплення для камери GreenVision GV-IN-012 Lite
Монтажна коробка під камеру - ідеальне рішення для встановлення та захисту камер відеоспостереження. Виготовлена із міцних матеріалів, вона забезпечує надійне кріплення камери та захист від зовнішніх впливів. Зі зручним доступом до кабелів та простими монтажними елементами, коробка забезпечує легкість встановлення та обслуговування. Це дозволяє ефективно інтегрувати камери відеоспостереження до систем безпеки, забезпечуючи надійний захист та якісне функціонування обладнання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Монтажне кріплення для камери, інструкція, паковання. |
| Маса | 0.17 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴



