Зарядний пристрій для АКБ LP AC-016 12V 1.5A
Малогабаритний зарядний пристрій LP AC-016 12V 1.5A призначений для свинцево-кислотних акумуляторних батарей типу AGM, AGM-MG та GEL. Цей пристрій забезпечує повний заряд акумуляторної батареї, автоматично відключається при повному заряді акумулятора до 14.7 V, чим збільшує термін його експлуатації. Принцип роботи зарядного пристрою дозволяє істотно знизити час зарядки батареї, а також запобігає «закипанню» акумулятора. Індикація режимів роботи: червоний - йде зарядка; зелений - зарядка закінчена або пристрій не підключений до акумулятора. Технічні характеристики: Напруга - 12 V; Струм заряду - 1.5 А; Тип підключення - електричний затискач (крокодил).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Струм заряду | 1.5 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 79 мм |
| Маса | 0.107 кг |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,107 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідна потужність | 18 |
| Вихідна напруга | 12 |
| Вихідний струм | 1.5 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Індикація | LED |
| Комплектація | Зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон. |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴





