Антивандальна IP-камера GV-152-IP-DOS50-20DH POE 5MP (Ultra)
Сфера застосування.
Зовнішні IP-камери GreenVision GV-152-IP-DOS50-20HPOE 5MP (Ultra) у напівсферичному корпусі використовують для відеоспостереження за прилеглою територією житлових будинків, офісних будівель, складів, виробничих приміщень тощо.
IP-камера GV-152-IP- DOS50-20HPOE 5MP (Ultra) зручна для монтажу, оскільки має компактні розміри та підтримує технологію передавання живлення та сигналу через одну лінію кабелів PoE (802.3af).
Камери цього типу підтримують ONVIF, Hikvision та інші мережеві протоколи, завдяки яким вони на 100% сумісні з обладнанням інших виробників і легко інтегруються в будь-яку вже наявну систему відеоспостереження.
Функціональні можливості камери забезпечують високу точність виявлення рухомих об'єктів у кадрі. А також можливість записувати не тільки відео, а й звук.
Висока світлочутливість зовнішньої IP-камери GreenVision GV-152-IP- DOS50-20HPOE 5MP (Ultra) забезпечує якісне зображення вдень (без засвічування і відблисків) і чітку картинку за мінімального освітлення.
Технічні характеристики.
Роздільна здатність зображення — 5 МП дає змогу отримати картинку у форматі 2592 х 1944
Об'єктив із фіксованим фокусом 3,6 мм.
Інфрачервона підсвітка до 20 метрів із функцією Smart IR, що дає змогу регулювати інтенсивність світлодіодів камери для компенсації відстані до об'єкта.
Формат стиснення Н265/Н264 дає можливість заощаджувати місце на жорсткому диску без явної втрати якості під час архівації записів із камер відеоспостереження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Загальні | |
| Вага | 370 г |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560×1944 |
| Чутливість | 0.05 люкс |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 90 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 90 град. |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 007 ₴




